a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  • No products in the cart.
  /  O detskom kníhkupectve   /  Činčuáčik knihy sa otvárajú

Činčuáčik knihy sa otvárajú

Kto sme, čo sme, prečo sme a ako sme. To sú dôležité veci. Chceme, aby ste o nás vedeli všetko, aby ste pochopili, čo pre nás znamená slovo kniha a aký máme pre vás odkaz.

Činčuáčik, to je spojenie dobrých kníh a knižiek. Kníh pre väčšie a knižiek pre menšie deti (a ich rodičov). Sme detské kníhkupectvo, do ktorého zatiaľ ešte nemôžete vstúpiť.

Činčuáčik je momentálne toto

Knihy + Tricykel + Trojuholník

Knihy

Vznikli sme z lásky ku knihám a z obrovskej potreby touto láskou nakaziť, čo najviac detí a rodičov, psíkov a mačičky, kvetinárky a podnikateľov, vrabce a rybičky…a celý svet!

Naša hlavná činnosť vždy bola a bude predaj pekných a dobrých kníh pre deti. Keď pribudne nová knižka – vždy o tom budete vedieť. Všetko bude na našom Facebooku, Instagrame a na webe.

A keď sa budete chcieť s nami o čomkoľvek porozprávať, poradiť, môžete sa na nás obrátiť, vždy si na vás nájdeme čas.

Činčucykel

Zatiaľ nás stretnete „len“ na srandovnom tricykli (áno, to je bicykel s tromi kolesami). Vyskytujeme sa na rôznych trhoch, detských ihriskách či materských centrách na celom Slovensku. To nás strašne baví. Chodiť za vami osobne. Tiež vám dáme vždy na známosť, keď sa budeme niekam chystať.

cincuacik-tricykel

O tom, prečo sme sa rozhodli kočovať s knižkami na trojkolesovom tátošovi a ako vznikla táto idea, sa dočítate v ďalšom blogu.:)

Trojuholník

Skúste 3x hádať, čo znamená slovo Činčuáčik a ako vzniklo! Keď bola zakladateľka nášho kníhkupectva ešte celkom malá (nazvime ju Baška, lebo sa tak i volá), vždy, keď zbadala kresbu trojuholníka, skríkla: “Aha, činčuáčik!”. Nikto doteraz nevie prečo a ako sa to zrodilo v tej malej hlave. Takto sa však začal rodiť jej veľký kníhkupecký sen.

Trojuholník má tri strany, ktoré symbolizujú naše tri zásady.

  1. Vieme, čo predávame a máme radi, čo predávame
  2. Knižky podrobne čítame a precízne vyberáme
  3. Naša motivácia nie je vidina zisku, ale podpora literatúry

Tak nám držte palce. Hovorí sa, že začiatky sú ťažké. My však máme veľké sny a plány. Presne vieme, čo chceme, usilovne pracujeme a k cieľu sa stále približujeme.

Ďakujeme za podporu.

Vaši knihomoli z Činču