a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
  • No products in the cart.
  /  Knižné blogy   /  Čítame s Činču Online
knihy-pre-deti-citanie-andersen

Čítame s Činču Online

Tu nájdete prehľad videí, ktoré sme pre vás nahrali v čase “domasedenia”. Budeme s nimi ale pokračovať až dokým budeme vládať. 🙂

Čítame kadečo, všeličo. Všakovaké i bársjaké príbehy a rozprávky. Po slovensky, po anglicky. Pre malkáčov aj velkáčov.

Slovenské

Príbeh takmer 10 ročnej Maxi, ktorá dostane možnosť vyskúšať si život dvoch spolužiačok, ktorým vždy veľmi závidela. A ktovie, možno časom zistí, že nie je nič lepšie na svete ako byť sám sebou.:) Čítame ju pre vás v 5 častiach.

Metro v Bratislave? Michal Hvorecký a Simona Čechová vyrozprávali príbeh o krásavici na Dunaji spojený s poznnávaním toho najlepšieho, čo Bratislava ponúka.

Poučná a vždy aktuálna téma. Obľúbený príbeh v podaní dánskeho rozprávkara Hansa Christiana Andersena dnes rozpráva Baška a Činču.

Elmer je obľúbený príbehu pre tie najmenšie deti o tom, že byť odlišný neznamená byť zlý, práve naopak. Čítame časť 1 a 2, Elmer a dúha.

Kvak a Člup sú humorné príbehy dvoch žabiek, ktoré sa nikdy nenudia. Toto je pokračovanie príbehov aj pre tie najmenšie deti. Naše čítanie prebieha v dvoch častiach.

Počuli ste už o tricykli plnom kníh? Kde bolo, tam bolo, bolo raz jedno dievčatko, ktoré prevážalo kamarátom a všetkým deťom knihy na troch kolesách. A zažívalo pri tom plno dobrodružstiev! Príbeh pre nás napísala Baška z MC Budátko, zo srdca ďakujeme!

Anglicky

Čítame rozprávku, ktorú všetci dobre poznáte. Preto ju určite dobre navnímate aj v angličtine! Žabí princ je prvá zo série čítaní, ktoré sme si pre vás prichystali.

Čítame si z edície, ktorá nežným spôsobom vysvetľuje deťom, akí dôležití sú hrdinovia. Tí skutoční hrdinovia, odvážne ženy i muži našej histórie.

 

Zoznam neustále update-ujeme. Ďakujeme, že s nami čítate.

Baška