a

Lorem ipsum dolor amet, modus intellegebat duo dolorum graecis

Follow Us
knihy-pre-deti

Často kladené otázky

Čo znamená, že Činčuáčik je “kočovné” kníhkupectvo?

Znamená to, že sme vždy niekde inde. Knižky naložíme na tricykel a vyberieme sa na cesty. Okrem e-shopu si teda môžete kúpiť knižky alebo prísť o nich aj pokecať počas rôznych festivalov, trhov, na detské ihriská či do materských centier.

Kde vás nájdeme?

Hoci Činčuáčik zatiaľ nemá kamennú predajňu, knižky si môžete kúpiť aj osobne. Stačí sledovať kalendár na našej stránke alebo náš Facebook. Tu sa vždy dozviete, kde sa aktuálne s knižkami a tricyklom nachádzame, či už je to festival alebo detské ihrisko.

Ako vyberáte knižky do kníhkupectva?

Neustále si robíme podrobný prieskum trhu. Sledujeme novinky, čítame rôznorodé recenzie, navštevujeme knižnice a besiedky, všímame si, čo sa deťom páči. Sme v kontakte s množstvom lokálnych vydavateľov, ktorých kvalitné knižky čítame a analyzujeme. Snažíme sa pokryť rôznych vydavateľov, rôzne vekové kategórie a rôzne knižné príbehy.

Pre deti v akom veku sú vaše knižky určené?

Naši traja zvierací maskoti radia deťom rôzneho veku, čo čítať. Máme knižky pre úplné štuplíky = novorodeniatka, ale aj pre tínedžerov.

V akom jazyku sú knižky, ktoré ponúkate?

Z veľkej časti u nás nájdete najmä slovenskú literatúru alebo literatúru preloženú do nášho jazyka. Ponúkame však aj nádherné knihy po česky či po anglicky.

Koľko stoja vaše knižky?

Samozrejme, záleží na type knižky a vydavateľa. Naše ceny sa pohybujú od 5 eur a vyššie. Nastavujeme ich podľa stanovenej ceny vydavateľa a na základe trhovej ceny.

Máte ďalšie otázky? Napíšte nám!